Başakşehir Çatı Ustası

Başakşehir Çatı Ustası

Çatı ustası denildiği zaman çatıyla ilgili bütün alanları kapsamaktadır. Bunların içinde çatı izolasyonu, kaplama, yapım gibi hizmetleri sayabiliriz. Bunların yanında farklı çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar çelik çatı, kiremit çatı, ahşap çatı gibi ve bu alanda da hizmet verilmektedir. İstanbul'un çeşitli yerlerine hizmet verilmektedir. Bunlardan biri Başakşehir çatı ustası olarak geçmektedir.

Firmada Başakşehir çatı ustası olarak çalışan kalifiyeli işçiler müşterilerin istekleri üzerine işlerini hem kaliteli hem de kısa bir süre içerisinde iyi bir şekilde bitirmektedirler.

Yapılan İşler Nelerdir?

İlk öncelik müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktır. Bunun yanında Başakşehir çatı ustası zamanla dış etkenlerden dolayı zarara maruz kalarak yıpranan çatıları onarma işlemi yapmaktadır. Çatılar boyutuna, modeline, eğimine gibi unsurlardan kaynaklı olarak farklılık gösterirler. Bu farklılıklar göz önüne alınarak işlem yapılmaya başlanır. Çatı izolasyonu ve çatı kaplama firmamızın müşterilerimiz için yaptığı çalışmalardandır.

Çatı kaplama kendi içinde kiremit çatı kaplama, metal çatı kaplama, bitümlü çatı kaplamaları, polimer çatı kaplama olarak ayrılmaktadır. Bunlar arasındaki fark kullanılan malzemelerdeki değişim olarak gösterilmektedir.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi