Beykoz Çatı Ustası

Beykoz Çatı Ustası

Beykoz ilçemizin 50'ye yakın mahallesinde hizmet vermekteyiz. Çevre ilçelerde de ustalarımız tecrübeleriyle ve işlerini temiz yapmalarıyla ünlüdürler. Ustalarımızın yapacakları işlerin metrekarelerinin küçük ya da büyük, değişik olması önem arz etmemektedir. Çünkü küçük ya da büyük her türlü işi itina ile yapmaktayız.

Bu nedenle Beykoz çatı ustası elemanlarımız, işverenlerimiz ellerinde herhangi bir çatı işi olduğunda ustalarımız herhangi bir ücret almadan keşif yapabilmektedirler.

Ustalarımıza e-mail adreslerinden ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Uzman Beykoz çatı ustası ekibimizin siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerimiz başlıca;

  • Beykoz veya çevresinde çatı tamiri ile ilgili herhangi bir iş olduğu zaman eğitimli, profesyonel ve yıllarım kendilerine vermiş oldukları birikim sayesinde çatı ile ilgili bütün tamiratlarınız itina ile yapılır.

  • Herhangi bir çatının en önemli fonksiyonlarından bir tanesi su yalıtımı sağlamaktır. Mevcut çatı tamiratı gerektiriyorsa Örneğin çatı ya da pencerelerinin etrafı hasar görmüş ise merak etmeyin ustalarımız bu işleri itina ile güven ile ustalarımızın eline bırakabilirsiniz.

  • Mevcut yapınız var, mevcut çatınız var. Fakat eskidiği için ya da artık yapınızı koruyamadığı için, su sızdırdığı için soğuk hava sızdırdığı için bunu yenilemek istiyorsanız eğer tam da doğru adrestesiniz demektir. Çünkü Beykoz çatı ustası ekibimiz, sıkıntılı tadilat işlerinizi itina ile güvenli bir şekilde ücretsiz keşif karşılığında yapılmaktadır.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi