Çatı Aktarma

Çatı Aktarma

Pek çok farklı sebepten dolayı değişik binaların tepesi çatı ile tamamlanır. Özellikle kışın yağmur ve kar, yazın ise güneşin ultraviyole ışınlarından korunmak için çatı sistemleri ele alınır. Profesyonel bir anlayışla çatı sistemlerinin yapılmaması hem yalıtım konusunda önemli zararlar oluşturmakta hem de binanın zarar görmesine sebep olmaktadır. Tabii her ne olursa olsun çatılar bazı zamanlar deformasyona uğrayabilmekte ve tamirat işlemlerinin yapılması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda çatı aktarma hizmetini kurumsal bir anlayışla sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Çatı Aktarma

Hasar gören kiremitler ile beraber yıpranan bölümlerin yenilenmesine çatı aktarma denmektedir. Türkiye için iklim koşullarına bağlı olarak ve binaların yapılarına göre kiremit çatı sistemleri konusunda en uygun malzemedir. Ancak belli aralıklarla bakım ve onarım isteyen malzemeler olarak da öne çıkar.

Eğer profesyonel hizmet bu konuda ele alınmazsa, taşıyıcı bölümler ile beraber çatı kısımları hava koşullarına karşı istenilen direnci gösteremez. Bu da binayı hasar verirken bina sakinlerini rahatsız etmek gibi durumlar çıkarır. Böyle problemlerle karşı karşıya kalmamak için çatılar konusunda, aktarma hizmetini kurumsal bir anlayışla firmamız bünyesinde elde edebilirsiniz.

Profesyonel Çatı Aktarma Hizmeti ve Aşamaları

Farklı aşamalar üzerinden ele aldığımız çatı aktarma konusunda bize güvenebilirsiniz. Alanında tecrübeli ve eğitimli ustalarımız çatılar için özel bakım ve onarım desteğini aşamalı olarak ele almaktadır.

  • İlk olarak çatılar incelenir ve kırık ya da hasarlı kısımlar ayrılır,
  • Kiremit altında bulunan yalıtım örtüsü atılarak yerine polyester keçeden özel yalıtım sistemleri yerleştirilir,
  • Taşıyıcı birimlerin kontrolü detaylı olarak ele alınır,
  • Asansör bölümü ile baca kenarları için özel olarak membran ve izolasyon uygulaması ele alınır,
  • Kiremit yüzeylerinin köşe kısımları için özel çalışmalar ele alınmak suretiyle su sızıntısının önüne geçilir,

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Çatı Aktarma

Çok uygun fiyatlar üzerinden ne zaman isterseniz çatı aktarma hizmetini firmamız bünyesinde elde edebilirsiniz. Her türlü hava koşuluna direnç gösterecek ve sağlıklı bir yapı oluşturacak çalışmalar, uzman kadromuz bünyesinde ele alınır. Kaliteli malzemeler ve planlı çalışmalar, çatı aktarma üzerinden daha sağlıklı sistemlerin hayata geçmesine olanak vermektedir.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi