Pendik Çatı Ustası

Pendik Çatı Ustası

Çatı ekibi olarak Pendik'te 40'a yakın mahallede hizmet vermekteyiz. Pendik çatı ustası her biri Pendik'teki mahallelerin yanı sıra çevre ilçelerde de önemli referanslara sahip olan çatı ustalarımız mevcuttur. Pendik çatı ustası için yapılacak işin büyüklüğü ya da küçüklüğü önemli değildir. Çünkü biz 1 metrekareden 11 bin metrekareye kadar bütün çatı işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin başında çatı tamiri gelmektedir. Pendik'te çatı tamiri konusunda profesyonellerden oluşan eğitimli, deneyimli ve yaklaşık 30 yıldır bu işi yapan elemanlarımızın ellerindeki hamarat işçiliğini size sunduğumuz hizmetten mutlu olacaksınız.

Pendik çatı ustası elemanları olarak Pendik'te çatı aktarma işlerini biz yapmaktayız. Özellikle de kiremit kontrolünü yapıyoruz. Ondan sonra kırık olanlar ayrılmaktadır. Uygulama sonrasında sağlam kiremitleri çatı yüzeyine geri kaplama yapıyoruz. Eski su yalıtım malzemeleri sökülerek bunların yerine yeni su yalıtım sistemi malzemeleri eklenmektedir.

Eskimiş çadırlarımızı gerileme işlerini bize rahatlıkla bırakabilirsiniz. Çünkü çatı yenileme işlerini bizim ekibimiz kolay bir şekilde yapmaktadır. Bu konuda size en büyük güvencemiz yapmış olduğumuz Sezin sağlamalıdır.

Pendik çatı ustası olan bizlere web sitemiz aracılığı ile yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki usta eller sizin işlerinizi yapmak için bekliyor.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi