Şişli Çatı Ustası

Şişli Çatı Ustası

İstanbul' un en kral, çatı konusunda uzmanlaşmış, işini severek yapan, en zor işlerin bile üstesinden gelebilecek kadromuz, Şişli çatı ustası elemanları olarak şişli' de ve çevre mahallelerinde 19 mahallede hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin canlı örneklerini bulabilir, ortaya çıkan şaheserlere bayılabilirsiniz. Diğer taraftan şişli halkına bizi sorup yorumlarını alabilirsiniz. Hiç kimse memnun kalmadığı bir işi övmez, yere göğe sığdırmaz.

Şişli çatı ustası ekibinden beklediğiniz ve siz değerli vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerimizin başında kiremit çatı, sundurma çatı, çatı yükseltilmesi, izolasyon işleri gelmektedir. Tüm bu hizmetleri verirken ücretsiz keşif, uygun fiyat, ödemede kolaylık, taksitlendirme, temiz malzemelerin kullanılması gibi bir sürü girdi kullanılarak müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Şişli çatı ustaları ekibinin elinden metrekare farkı olmaksızın her türlü çatı işi gelmektedir, bizi seçerseniz pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz sizlere

Bizimle iletişime geçmeniz ve çatınızın problemi ile ilgili bilgi verdikten sonra ücretsiz keşif yapmak amacıyla uzmanlarımız iş mahalline intikal etmesini sağlamanız gerekmektedir. Şişli çatı ustası olarak hizmetinizde olduğumuzu lütfen unutmayınız. Mutlaka arayınız ve mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi