Tuzla Çatı Ustası

Tuzla Çatı Ustası

Uzun yıllardır çatı tamiri konusunda hizmet veren firmamız müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini amaçlamaktadır. Tuzla çatı ustası olarak haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Firmamız teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sorunları anında tespit ederek gerekli adımları atmaktadır. Çatı tamirlerinde size en uygun fiyatın ve en kaliteli hizmetin garantisini veriyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmadığınız takdirde verdiğiniz ücreti iade etmekteyiz.

Çalışma Alanları

Firmamız her türlü çatının ve bacanın tamirini ve yenilenmesini yapmaktadır. Tuzla çatı ustası bünyesinde çalışan ustalarımız eski çatılarınızın tamamen aktarılması ya da sadece sorun yaratan bölgenin tamirini kısa sürede tamamlar.

Dilerseniz çatılarınızın kiremitlerinin tamamen yenilenmesi hususunda da yeni kiremit ve diğer yapı malzemelerinin de tamamını kendimiz temin edebiliriz. Böylece yapacağımız işlemlerde sizin hiçbir şey için uğraşmanıza gerek kalmaz.

Ayrıca Tuzla çatı ustası firmamız yaptığı işlemlerin ardından gerekli tüm moloz temizlemelerini de yapmaktadır. Firmamız İstanbul'un Tuzla semtinin yanında diğer tüm semtlerde de hizmet veriyor. İster tek katlı isterse de apartmanların çatılarını titizlikle tamir ediyoruz. Bize çatı ile ilgili işlemleriniz için istediğiniz her saat ulaşabilirsiniz.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi