Zeytinburnu Çatı Ustası

Zeytinburnu Çatı Ustası

Zeytinburnu'nda ikamet eden vatandaşlarımız bilirler. Yoğun nüfus yaşadığı için buradaki bireyler, ailelerini gerek yazın sıcaklığından gerekse de kışın soğukluğundan korumak istemektedirler. En önemli koruma yöntemlerinden birisi yaşamış oldukları yuvalarının sağlamlığıdır. Her şey çatıdan başlar bu nedenle bizler Zeytinburnu çatı ustası gereksinimini hisseden müşterilerimizin aradıkları, çatılarını yaptıracakları ustalar buradalar.

Üsküdar halkı keyfine, konforuna düşkündür. Bu nedenle çatısı yıpranmış, kırılmış, dökülmüş bir yapının altında yaşamak istemezler. Çatı ile ilgili daha farklı (su sızdırmak, ısı yalıtım sistemi arızası, kat artımı için çatının sökülüp yükseltilmesi gibi çatı ile alakalı aklınıza gelebilecek her türlü sıkıntıyı problemi gidermek için varız.

Zeytinburnu çatı ustası ararken belirlemiş olduğunuz kriterlerinizi taşıyıp taşımadığımızı test etmek amacıyla ücretsiz keşif yapmamıza imkan tanımanı gerekmektedir.

Sağlam malzeme kullanılmadığı takdirde yapının adı, cinsi her ne olursa olsun bir gün muhakkak kırılacak dayanamayacak ve yıkılacaktır.

Ödeme seçeneklerinde (biçim, zaman) kesinlikle müşterilerimizin inisiyatifine bırakılmıştır.

Zeytinburnu çatı ustası olarak almış olduğumuz işi en temiz, en sağlam şekilde teslim ederken müşteriye dayalı, memnuniyet odaklı bir çalışma perspektifinde halkımıza hizmetlerimizi sunmaktayız.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi